“Pse e akuzon Albën për afërsinë me djemtë, kur ti vepron njëjtë?”, përgjigjet Shqipja

Mediale Vip

“Pse e akuzon Albën për afërsinë me djemtë, kur ti vepron njëjtë?”, përgjigjet Shqipja

Më: 12 janar 2024 Në ora: 00:06
Shqipja

Darka e banorëve të nominuar të javës ka nisur, derisa mungesë nuk po shënojnë as pyetjet pikante.

“Përse e gjykon Albën për raportet e saj me meshkujt kur ti je duke e bërë po të njëjtën gjë me disa djem në orbitën tënde?”, ka qenë një pyetje drejtuar Shqipes.

“Unë luaj dhe i kam trajtuar gjërat sipas mënyrës sime. Kurse, publik i dashur unë e kam menduar që Alba ka luajtur me çunat.

Unë po luaj me Ardin e Mirdonin në formë loje, duke e ditur edhe ata që unë luaj me ata, dhe ata luajnë me mua”, ka thënë Shqipja.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat