Santiana i tregon Bucit për debatin që kishte me Mirdonin dhe Ardin

Mediale Vip

Santiana i tregon Bucit për debatin që kishte me Mirdonin dhe Ardin

Më: 12 janar 2024 Në ora: 21:01
Santiana dhe Buci

Santiana i ka treguar Yllit për debatin që ka pasur me Mirdonin dhe Ardin.

Ajo i ka thënë Yllit se po mundohen ta largojnë nga ai.

Gjithashtu Ylli në një moment ka thënë se do iu tregojmë nga nesër.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e msipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat