Santiana – Yllit: Veç kur t’i gjuhem me kthetra

Mediale Vip

Santiana – Yllit: Veç kur t’i gjuhem me kthetra

Më: 13 janar 2024 Në ora: 12:01
Buci

Dy konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Ylli dhe Santiana kanë folur për strategji të re të lojës.

Në plan të tyre janë dy konkurrentët, por të përfaqësuar si një, pra Mirdoni dhe Ardi.

Që të dy po planifikonin se si t’i sulmonin ata.

E Santiana është shprehur se do t’i gjuhet me kthetra Mirdonit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat