Linda plas bombën, tregon sekretin e Bucit dhe Santianës

Mediale Vip

Linda plas bombën, tregon sekretin e Bucit dhe Santianës

Më: 14 janar 2024 Në ora: 20:57
Linda Halimi

Linda Halimi para pak minutave plasi bombën e radhës, me të cilat njihet.

E pyetur se cili është një sekret i banorëve brenda që do e tregoje, Linda e tha troç:

“Buci me Santianën janë përnime të dashuruar…”

Sipas ish banores personazhet e lartë përmendura po fshehin ndjenjat e tyre reale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat