“Boll më”, Shqipja acarohet me Blerandon dhe Lumbardhin

Mediale Vip

“Boll më”, Shqipja acarohet me Blerandon dhe Lumbardhin

Më: 27 janar 2024 Në ora: 23:58
Foto nga vendi i ngjarjes

Pasi debatet mes Lumbardhit dhe Blerandos nuk kanë të ndalur Shqipja është revoltuar shumë.

Ajo i ka kërkuar Blerandos që mos të ndërhyj në bisedë.

E më pas e revoltuar ka vazhduar të bisedoj edhe me Lumbardhin.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat