“Të gjithë këtu e tallnin”, Shqipja flet me Miss Rose për Azemin

Mediale Vip

“Të gjithë këtu e tallnin”, Shqipja flet me Miss Rose për Azemin

Më: 28 janar 2024 Në ora: 14:54
Miss Rose dhe Shqipja

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, Shqipja ka biseduar sot me Miss Rose në lidhje me Azemin.

Shqipja është shprehur se atë e kanë tallur të gjithë.

Ndërsa Miss Rose ka thënë se ai nuk është një person që duhet tallur.

Përndryshe për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat