Blerando dhe nëna e tij vallëzojnë Vallen e Rugovës

Mediale Vip

Blerando dhe nëna e tij vallëzojnë Vallen e Rugovës

Më: 3 shkurt 2024 Në ora: 00:22
Blerando dhe nëna e tij

Blerando ka marrë befasi të shumta sonte në finale nga Vëllai i Madh.

Ai u takua në Klan Arena me nënën e tij për herë të parë pas më shumë se 108 ditëve të qëndrimit në shtëpinë më të madhe në vend, Big Brother VIP Kosova 2

E pos përqafimeve dhe lotëve të gëzimit,  Blerando bashkë me nënën e tij e kanë vallëzuar Vallen Rugovës.

Kjo gjë shkakoi shumë emocione tek të gjithë publiku.

Video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat