Lumi pas fitores shkon te “miqtë” në Prizren

Mediale Vip

Lumi pas fitores shkon te “miqtë” në Prizren

Më: 7 shkurt 2024 Në ora: 06:22
Lumi dhe Kaderi

Lumbardh Salih është fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai përveç çmimit të madh në këtë garë gjeti edhe dashurinë, bukuroshen nga Prizreni Kader Kicaj.

Pas daljes nga shtëpia ata po shijojnë momente të bukura bashkë me familjet e tyre.

Pas takimit me ndjekësit e tyre në qytetin e lindjes së Lumit, në Viti, Kaderi dhe Lumi kanë qëndruar pranë familjës së saj në Prizren.

Këtë e ka ndarë Kaderi në rrjetin social Instagram.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat