Renaissance Act II: Beyonce njofton për albumin e ri në Super Bowl

Mediale Vip

Renaissance Act II: Beyonce njofton për albumin e ri në Super Bowl

Më: 12 shkurt 2024 Në ora: 12:22
Beyonce

Pjesa e dytë e shumëpritur e projektit të Renaissance së Beyonce është shpallur gjatë një reklame në Super Bowl.

“Mirë, ata janë gati. Lësho muzikën e re”, udhëzoi këngëtarja në fund të reklamës për gjigantin amerikan të komunikimit Verizon.

Menjëherë pas reklamës, Beyonce publikoi dy këngë të reja të titulluara “Texas Hold ‘Em” dhe “16 Carriages”.

Albumi, i cili do të dalë më 29 mars, pritet të anojë në zhanrin e vendit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat