“Loja e saj është e shëmtuar”/ Rike dhe Roza kritika për Eglën: Do të kapët në debate për të qëndruar brenda

Mediale Vip

“Loja e saj është e shëmtuar”/ Rike dhe Roza kritika për Eglën: Do të kapët në debate për të qëndruar brenda

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 23:15
Rike dhe Roza

Rike dhe Roza kanë diskutuar për lojën e Eglës brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Vajzat shprehet kritike për mënyrën se si banorja po sillet, pasi sipas tyre dëshiron të krijojë debate.

Roza: Loja e saj është shumë antipatike, nuk po lox bukur. Po loz si antipatike. Është lojë e shëmtuar.

Rike: Ka 400 mijë veta si personazh, brenda vetes.

Roza: Në një moment kur nuk pushoi gjithë ditën e pyeta se çfarë pate, më tha aktiviteti paranormal.

Rike: Je ti në gjumë më tha, i thash që ti fle edhe pasdite.

Roza: Mendoj që do të kapet se do të rri brenda.

Rike: Ka që dje që sillet vërdallë. Kur arrin edhe në konkluzione, unë mendoj tha që ti ke antipati për Heidin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat