“E nxore dhe ti kokën, paske qenë aktore”- Plas debati mes Heidit dhe Gracianos: Po më habit, ndryshon karakterin tënd…

Mediale Vip

“E nxore dhe ti kokën, paske qenë aktore”- Plas debati mes Heidit dhe Gracianos: Po më habit, ndryshon karakterin tënd…

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 07:43
Banoret e BBVA

Një debat mes Gracianos dhe Heidit është zhvilluar sot në shtëpinë e Big Brother Vip 3, pasi kjo e fundit kanë ndërhyrë në debatin që kishte me Romeon.

Graciano i është drejtuar Heidit duke i thënë se ‘po e nxjerr kokën’, ndërsa tha se la patur respekt për të, por i doli version ndryshe.

Heidi nga ana tjetër është shprehur se dëshiron të ndërhyjë në debatet e Romeos.

Pjesë nga diskutimet:

Graciano: Heidi, ke filluar të përdorësh situata?

Heidi: Po, mund të ketë. Bëj ca të dua

Graciano: Patjetër, dhe unë dua të kuptoj gjënë

Heidi: Unë lajmëroj njëherë, pastaj të lë një cikë vend, pastaj të shohim

Graciano: Edhe çfarë bën ti pastaj, ndryshon karakterin tënd, sjelljen tënde. Po më habit

Heidi: Jo unë nuk ndryshoj, kjo jam. Nuk po të habis fare

Graciano: Ç’keni moj që hidheni të dy, ua Heidi, paske qenë aktore, paskam menduar komplet tjetër gjë. Sa mirë, e nxore dhe ti kokën tënde. Kam shumë respekt për ty dhe ta kam thënë por po na del version ndryshe. Diskutuam gjë tjetër me ty bashkë, s’dua të kapem me ty. Çlidhje ke ti njëherë që futesh (te debati me Romeon)

Heidi: Kam qejf të futem. Ti gjithmonë futesh

Graciano: Unë e bëj, po t’i s’e bën.

Heidi: Kam qejf, e dua shumë dhe do futem. U futa se më irriton.

Graciano: Ca ke, a iku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat