Çfarë ndodhi? Donald Veshaj “thumbon” hapur opinionistin e “Big Brother VIP”: Aman o Romeo….

Mediale Vip

Çfarë ndodhi? Donald Veshaj “thumbon” hapur opinionistin e “Big Brother VIP”: Aman o Romeo….

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 14:50
Donald Veshaj

Donald Veshaj ka “thumbuar” opinionistin e “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari pasi ky i fundit mbrëmjen e djeshme i tha Romeos se nuk do ngelet pa bukë në shtëpi.

“Aman o Romeo Veshaj se ke plot bukë në atë shtëpi, mos i merr kaq seriozisht provat e buxhetit se qenkan kot.

Pa bukë nuk qenkeni. Mirë mirë, goxha mirë”- ka shkruar Donaldi.

Moderatori debatoi ashpër me Meritonin pasi konkurrenti prishi sfidën e “Vëllit të Madh” duke u futur në pishinë dhe për pasojë la pa buxhet të gjithë banorët në shtëpi.

Gjatë primet, Arbri injoroi Romeon duke i thënë atij që të gjithë debatin nuk e krijoi për buxhet sepse nuk do ngelet pa bukë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat