Zarf i bardhë/ Banorët ndahen në çifte, pse Sara dhe Bardhi u vunë përballë njëri-tjetrit?

Mediale Vip

Zarf i bardhë/ Banorët ndahen në çifte, pse Sara dhe Bardhi u vunë përballë njëri-tjetrit?

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 23:32
Big Brother VIP Albania 3

Banorët e shtëpisë janë ndarë në çifte, secili prej tyre duhej të zgjidhte peronin me të cilin ndihej më mirë.

Sigurisht çiftet tashmë të krijuara që kanë edhe një raport dashurie qëndruan së bashku kurse të tjerë si Roza- Rike Juli-Ledjona, Fationi- Erjola apo Egla-Gazi qëndruan së bashku.

Loja e zhvilluar nga “Big Brother” do i bëjë banorët të organizojnë një debat ku ata duhet të ndahen në pro dhe kundër.

Por banori që ata kanë zgjedhur si më i afërmi i tyre në fakt do të jetë kundërshtari i tyre në debatin e zhvilluar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat