Ronaldo Sharka ka gisht në “ndarjen” e Luizit dhe Kiarës?!

Mediale Vip

Ronaldo Sharka ka gisht në “ndarjen” e Luizit dhe Kiarës?!

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 22:39
Ronaldo Sharka, Luizi dhe Kiara

Pas veprimit të ‘papritur’ të Kiarës, ku hoqi çdo postim me partnerin e saj, Luizin, dhe i bëri ‘unfollow’, në rrjet është krijuar një ‘rrëmujë’ dhe një mori komentesh kanë ardhur prej fansave të tyre.

Në rrjet flitet se moderatorja së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e Ronaldo Sharkës ‘Mos i Bjer me Top’. Dyshohet se ajo është ‘detyruar’ nga Ronaldo të fshijë çdo gjurmë të Luizit në profilin e saj.

Gjithashtu një reagim ka ardhur dhe nga vetë Ronaldo ku nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ flet për një personazh tepër interesant që do të jetë e ftuar në emisionin ‘Mos i Bjer me Top’, gjë kjo që ka shtuar më shumë dyshimet se mund të jetë Kiara.

Image
Postimi

Teksa prisnim një reagim prej protagonistëve Kiara ka bërë lëvizjen e rradhës. Ajo ka kthyer çdo postim me Luizin dhe gjithashtu e ndjek përsëri në rrjete sociale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat