“Ti mi ke marrë brekët”- Rike Roçi debaton me Ilnisën për të brendshmet: Ke turp ta pranosh…

Mediale Vip

“Ti mi ke marrë brekët”- Rike Roçi debaton me Ilnisën për të brendshmet: Ke turp ta pranosh…

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 14:52
Rike Roçi dhe Ilnisa

Rike Roçi dhe Ilnisa Agolli janë përfshirë në një debat me njëra-tjetrën në shëpinë e “Big Brother VIP”, ku shkak janë bërë mbathjet e banores.

Konkurrentja e bindur se gazetarja ia ka vjedhur të brendshmet i tha kësaj të fundit se i ka larë ato bashkë me bizhamet e saj në ngjyrë rozë, megjithëse një gjë e tillë është mohuar nga ana e Ilnisës.

Pjesë nga debati:

Rikja: Nëse ti s’do ta pranosh që të brenshmet e mia i kishe vënë tek stendinoja jote s’kam faj sepse ti kishe bërë dush dhe nuk kishte asnjeri

Ilnisa: Qenke e sëmurë

Rike: A e din se pse ishte stendinoja jote? Sepse e ishe me rozë dhe ti e ke bizhamet rozë dhe i ke larë bashkë

Ilnisa: Seriozisht e ke me ta futur unë ty me këto muhabete

Rike: Ke turp ta pranosh

Ilnisa: Mua më vjen turp? Unë ta fus ty për këto muhabete?

Rike: Sepse të vjen tup ta pranosh

Rike: Mir moj se s’ka asgjë gjë sepse e ke ngatërruar

Ilnisa: Unë?

Rike: Ti moj ti, ti i ke marrë

Ilnisa: Jo unë si ngatërroj

Rike: Pse e ke të vështirë ta pranon?

Ilnisa: Po më vjen shumë çudi nga ty

Rike: Ti ishe e fundit që ke bërë dush, sepse asnjeri s’kishte bërë dush aty

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat