Kompozitori Gent Myftaraj tregon për kushtin special që Luiz Ejlli i vendosi

Mediale Vip

Kompozitori Gent Myftaraj tregon për kushtin special që Luiz Ejlli i vendosi

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 20:52
Luiz Ejlli

Kompozitori Gent Myftaraj tregon për kushtin special që Luiz Ejlli i vendosi.

Kompozitori i njohur Gent Myftaraj i ftuar në emisionin ‘Zgjohu me MCN’ ka zbuluar disa detaje rreth Luiz Ejllit.

Teksa tregon për eksperiencën që ka pasur me Luizin në studion muzikore, ai tha dhe që Luizi kishte një kusht shumë special për të.

Që gjatë kohës qe do ishte në studio të takonte dhe nënën e kompozitorit sepse vet ai thotë se është një fanse e çmendur e Luizit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat