Ilnisa i ulet afër, Sara e ironizon: Nga vjen kjo erë e keqe?

Mediale Vip

Ilnisa i ulet afër, Sara e ironizon: Nga vjen kjo erë e keqe?

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 22:43
Ilnisa dhe Sara

Ilnisa Agolli është dënuar nga Vëllai i Madh, pasi ka përsëritur disa herë fikjen e mikrofonit gjatë kohës kur flet. Sipas zarfit të zi ajo duhet të jetë e “e padukshme” nga banorët deri në një njoftim tjetër nga produksioni.

Ka qenë Sara ajo e cila ka vendosur ta ngacmojë Ilnisën në momentin kur ajo është ulur pranë saj në tryezë duke thënë:

Sara: Nga kjo vjen kjo era? S’e marr vesh. E ndjen këtë erën e keqe? Si era çorape, si era këmbë. Ua sa erë e keqe.

Bardhi: Ju vjen njerëzve që hedhin gurin dhe fshehin dorën.

Sara: Mbylleni pak derën e banjos se vjen erë këtu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat