Dalin informacione nga produksioni, zbulojnë kush eliminohet sonte dhe të fshehta të tjera

Mediale Vip

Dalin informacione nga produksioni, zbulojnë kush eliminohet sonte dhe të fshehta të tjera

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 22:48
Ilustrim

Mesa duket informacionet nga stafi i “BBV3” kanë rrjedhur përsëri. Nga disa mesazhe ekskluzive në WhatsApp zbulohet disa nga ngjarjet që do të ndodhin natën e sotme.

Sipas mesazhit, i eliminuari i natës së sotme është Albi Nako. Gjithashtu mendohet se nga zarfi i zi do të eliminohet edhe një banor tjetër.

Tre banorë të rinj do t’i bashkohen natën e sotme gjithashtu shtëpisë, ndërsa zarfi i zi do të jetë për Julin.

Sonte poashtu do të tregohet edhe linja e jetës së aktores Egla Ceno.

Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat