Kaderi zbulon dashurinë e saj dhe jo nuk është Lumbardhi

Mediale Vip

Kaderi zbulon dashurinë e saj dhe jo nuk është Lumbardhi

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 12:31
Kaderi dhe Lumbardhi

Kaderi dhe Lumbardhi vazhdojnë të shijojnë dashurinë e tyre edhe pas mbarimit të spektaklit televiziv "Big Brother VIP Kosova|".

Çifti duket se po kalon ditët e tyre më të mira pasi Lumbardhi doli triumfues nga formati.

Ata janë vazhdimisht aktivë në rrjetet sociale, duke postuar foto nga përditshmëria e tyre dhe herë pas herë publikojnë edhe moment nga koha që kalojnë së bashku.

Por së fundmi Kaderi na ka zbuluar se në fakt personi që ajo do më shumë është nipi i vetë.

Teksa ka postuar një foto të vogëlushit ajo shkruan: Kush o dashnija jem, kush shpirti tezes së vet.

Image
Postimi i Kaderit
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat