"Japin komente si na kanë parë jashtë", Sara flet për banorët e rinj

Mediale Vip

"Japin komente si na kanë parë jashtë", Sara flet për banorët e rinj

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 23:17
Big Brother VIP Albania 3

Banorët e rinj kanë nisur diskutime në shtëpinë e “Big Brother Vip”.

Ata kanë dhënë përshtypjet e tyre për banorët dhe lojën e tyre ndonëse u paralajmëruan mos të jepnin informacion nga jashtë.

Një detaj të tillë duket se e ka vënë re dhe Sara e cila mëngjesin e sotëm teksa bisedonte me vajzat tha se ata mund të nisin të pozicionohen me banorët që pëlqejnë më shumë.

Në një bisedë të bërë gjatë mbrëmjes, Silvi banori i ri tha se simpatizon në lojë Ledjonën dhe Julin të cilët sipas tij kanë ndjekur një strategji.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat