Fansi e talli në Instagram, ja reagimi epik i Sara Hoxhës

Mediale Vip

Fansi e talli në Instagram, ja reagimi epik i Sara Hoxhës

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 06:13
Sara Hoxha

Sara Hoxha njihet për stilin e saj të veçantë dhe plot klas në të veshur. Herë pas herë ajo poston foto të veshjeve të saj të përditshme, ose edhe nga eventet ku merr pjesë.

Por duket se një detaj së fundmi nga veshja e saj nuk i ka pëlqyer shumë ndjekësve.

Teksa ka postuar në insta story një foto të atleteve të saj, ajo ka marrë një koment ‘befasues’ nga një ndjekës.

Image
Sara Hoxha/Instastory

Këto atlete i japin në burg në gjermani, në Hannover”, i shkruan ndjekësi, por ndërkohë Sara e ka marrë situatë me shumë sportivitet.
Teksa poston komentin e ndjekësit ajo shkruan: Shih shih Hannoveri!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat