Rike flet për Fationin

Mediale Vip

Rike flet për Fationin

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 09:54
Rike dhe Fationi

Gjatë një bisede në orët e para të mëngjesit Rike, Vesa dhe Erjola kanë folur rreth Fationit. Erjola i ka thënë asaj se ai e konsideron të afërt dhe madje mund të ketë edhe pëlqim për të. Por Rike nga ana tjetër thotë se nuk e ka vënë re këtë gjë nga ana e tij.

Rike: S’e kam parë asnjëherë me sy tjetër. Prandaj më thotë ‘më lëndon’ .

Vesa: Çfarë do të bësh tani?

Erjola: Se di, e njoh shumë nga jashtë, por s’jap dot një mendim.

Vesa: As unë, se nuk është asgjë e sigurt, ky është mendimi im.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat