Banorja e re “mollë sherri”: Përplasen keq Meritoni dhe Ilnisa

Mediale Vip

Banorja e re “mollë sherri”: Përplasen keq Meritoni dhe Ilnisa

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 10:24
Meritoni dhe Ilnisa

Meritoni dhe Ilnisa patën një debat që nuk përfundoi mirë, shkak i gjithë kësaj u bë banorja e re e shtëpisë, Sara Karaj.

Duket se Ilnisa është bërë xheloze, pasi Meritoni e ftoi atë te shtrati i Ilnisës, e kjo e fundit i kishte thënë atij të shkonë të flenë, pasi ishte vonë.

“Është hera e parë që reagon ashtu, kur jam me dikë. Dhe mos bëj këso gjestesh me dalë keq. Është hera e parë dhe e fundit që kur të jem në tavolinë me dikë të caktuar, vjen dhe sillesh ashtu.

“Është shumë njerëzore, kur dikush të mos ndihet mirë afër dikut, t’i thuash eja shtriju.”

Ndërsa Ilnisa refuzon që kjo të ndodhë, pasi shtrati është i saj, dhe nuk ka të drejtë të shtrihet askush pa lejen e saj.

Merioni shprehet më tutje: “Pse s’e respekton shoqërinë time?”

Ilsina: “Ta respektoj, por jo përmes krevatit tim.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat