Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Mediale Vip

Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 00:42
Xhuli Nura

Bukuroshja e njohur nga Drenica, Xhuli Nura, ka befasuar me një nga postimet e fundit që ka ndarë në InstaStory.

Modelja nga Drenica hodhi një fotografi në InstaStory, në të cilën u shfaq me fustan nusërie.

Ajo dukej e mrekullueshme dhe se mori vëmendjen e të gjithëve me këtë pamje.

Image
Xhuli Nura

“Mezi po pres”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij imazhi.

Siç shihet kjo ka të bëjë me reklamë pasi Xhuli deri më tani është deklaruar beqare.

Megjithatë, po vazhdon të jetë shumë e komentuar në media e faqet rozë.

Si një personazh tejet i ndjekur, Xhuli shpesh reagon për situata dhe jep këshilla për ndjekësit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat