Biznesmenja 82-vjeçare tregon pse nuk veshë kurrë të brendshme

Mediale Vip

Biznesmenja 82-vjeçare tregon pse nuk veshë kurrë të brendshme

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 10:06
Martha Stewart

Martha Stewart ka folur për një zakon unik të veshjes së saj.

82-vjeçarja ka folur më parë për operacionin e saj plastik dhe tani ka zbuluar edhe detaje të tjera rreth vetes.

Në një intervistë të fundit, Martha u shpreh e sinqertë për vendimin e saj për të hequr dorë nga të brendshmet dhe zbuloi se çfarë preferon të veshë në vend të tyre.

“Më pëlqejnë kostumet e banjës”, tha ajo për Page Six.

“Më pëlqen të vesh rroba banje poshtë rrobave të mia vetëm në rast se dua të notoj”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat