“Mos harro kush t’i hapi rrugët” Sara Hoxha thumbohet nga fansat

Mediale Vip

“Mos harro kush t’i hapi rrugët” Sara Hoxha thumbohet nga fansat

Më: 5 mars 2024 Në ora: 13:25
Sara Hoxha

Në një intervistë ‘virtuale’ në InstaStory, Sara Hoxha u ironizua nga një ndjekës.

“Mos harro kush ti hapi rrugët me bë gjërat që po i bën sot dhe kush të bëri të jesh dikush” ka komentuar ndjekësi.

Blogerja ia ka kthyer përgjigjen po me thumb, duke e falënderuar për “kujtesën”.

Image
Sara Hoxha/instastory

Ky koment i ndjekësit duket se i ka kërkuar t’i tregonte se Sara u bë e njohur falë bashkëshortit të saj Ledri Vulës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat