Victoria Beckham çdoherë i përmbahet një rregulli të vetëm për t’u dukur një “zonjë e vërtetë” – cili është sekreti?

Mediale Vip

Victoria Beckham çdoherë i përmbahet një rregulli të vetëm për t’u dukur një “zonjë e vërtetë” – cili është sekreti?

Më: 8 mars 2024 Në ora: 15:49
Victoria Beckham

Kushdo që përcjell modën dhe trendët e veshjes, e di që Victoria Beckham ka një stil shumë ‘chic’ dhe të sofistikuar.

Beckham, në të kaluarën ka qenë këngëtare në grupin Spice Girls por tani posedon brendin e saj luksoz të veshjeve.

Por, si arrin ajo të ketë një stil kaq elegant dhe të sofistikuar?

Siç dihet, Victoria ka një rregull strikt që ajo gjithmonë e aplikon në gardërobën e saj dhe në kombinimin e veshjeve, për t’u dukur unike; tani mund ta bëni edhe ju që të dukeni sikurse ajo.

Një që duhet ta keni parasysh është se Victoria inkorporojë veshje me një ngjyrë, më pas përfshinë nuanca të tjera përmes aksesorëve që zgjedh t’i kombinojë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat