Modelja më seksi se kurrë, ja si vishet ajo në ditëlindjen e saj të 29-të

Mediale Vip

Modelja më seksi se kurrë, ja si vishet ajo në ditëlindjen e saj të 29-të

Më: 2 prill 2024 Në ora: 17:24
Demi Rose

Ajo njihet për ekspozimin e tepëruar të formave trupore në rrjetet sociale.

Demi Rose rriti përsëri pulset e ndjekësve, teksa pozoi topless për një sërë fotosh të cilat i publikoi në Instagram me rastin e ditëlindjes së saj të 29-të.

Modelja i ka lënë pak vend imagjinatës me gjoksin e ekspozuar, të lyer me bojë ngjyrë floriri, ndërsa koordinoi ngjyrat dhe modelin me pjesën e poshtme.

Demi theksoi theksoi të pasmet me zinxhirë prej floriri dhe e kompletoi pamjen me një kurorë prej kashte në kokë.

Seksbomba pozoi në një plazh të mrekullueshëm me diell, ndërsa shkruajti në postim: 'Një vit tjetër bekimesh 27/03'. 

Image
Demi Rose

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat