‘Hajt se e ka prej naj plaku a shfaleri’, Vesa flet për makinën super luksoze

Mediale Vip

‘Hajt se e ka prej naj plaku a shfaleri’, Vesa flet për makinën super luksoze

Më: 2 prill 2024 Në ora: 18:22
Vesa Vllasaliu

Vesa Vllasaliu është ish-banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo se fundmi ka qenë e ftuar në emsionin ‘Hambari’.

Në këtë emsion, Vesa ka rrëfyer për jetën e saj brenda shtëpisë me të famshme në vend dhe pas daljes.

Vesa ka folë edhe për veturën e saj luksoze. Ajo ka treguar se shumë kush e ka komentuar duke i thënë se ‘Hajt se e ka prej naj plaku a shfaleri’.

Deklarata e saj e plotë:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat