Melinda dhe Finemi po vijnë me “Alkool”

Mediale Vip

Melinda dhe Finemi po vijnë me “Alkool”

Më: 11 prill 2024 Në ora: 22:39
Melinda dhe Finemi

Dy artistët e njohur, Melinda Ademi dhe Finemi po vijnë me një bashkëpunim muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur Melinda përmes një postimi në rrjetin social, Instagram, ku njoftoi se kënga e tyre do të titullohet “Alkool”.

Ajo gjithashtu njoftoi se kënga do të publikohet më 15 prill në orën 18:00.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

“15.04.2024. Ora 18:00 “Alkool”. Melinda ft Finem”, ka shkruar tutje ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat