Fansat ngacmojnë Ledri Vulën në koncert, i përmendin Dua Lipën – ai habit me reagimin e tij

Mediale Vip

Fansat ngacmojnë Ledri Vulën në koncert, i përmendin Dua Lipën – ai habit me reagimin e tij

Më: 11 prill 2024 Në ora: 23:39
Ledri Vula

Fansat kanë ngacmuar së fundmi Ledri Vulën në njërin prej koncerteve të tij dhe ka të bëjë me Dua Lipën.

Videoja është publikuar në TikTok dhe ka bërë xhiron në rrjetet sociale, e po ashtu edhe në Instagram.

Derisa Ledri po performonte në skenë, njëri prej fansave aty shkroi në ekranin e telefonit të tij “Dua Lipa super P”,  dhe pas kësaj e drejtoi telefonin e tij drejt reperit.

@realthoxha Numero 1 @Dua Lipa #ledrivula #fyp ♬ suono originale - Realt Hoxha

Pasi pa se çfarë po shkruante në telefonin e fansit, reagimi i Ledrit nuk kishte se si të mungonte.

Siç shihet, repartisti u ndal për një çast me sa duket për të lexuar se çfarë shkruante aty, dhe ngriti sytë dhe buzët në një formë pohimi.

Prej vitesh, është përfolur për një lidhje të mundshme mes artistes shqiptare me famë botërore Dua Lipa dhe reperit Ledri Vula.

Ishte Sara Hoxha e cila rreth dy vjet më parë kishte konfirmuar në mënyrë indirekte se ata kanë pasur një lidhje. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat