Plas keq në BBV, Egla përplaset ashpër me Romeon: Ke mendere ti të tallesh me mua

Mediale Vip

Plas keq në BBV, Egla përplaset ashpër me Romeon: Ke mendere ti të tallesh me mua

Më: 12 prill 2024 Në ora: 12:38
Egla dhe Romeo

Egla Ceno dhe Romeo Veshaj janë përfshirë në një debat orët e para të mëngjesit të sotëm.

Dyshja ka nisur përplasjet me njëri-tjetrin që pas përfundimit të spektaklit të kaluar dhe pse u duk që banorët kishin bërë paqe me njëri-tjetrin.

Egla është shprehur se Romeo po tallet me të duke nisur dhe fyerje ndaj banorit.

 “Je kokëcepsh Romeo përfundimisht. Po ik o u bo menderja jote me u tall me mua. Po ik o dyleksh. Me këtë surrat do flasësh ti me mua? Po ik mu zhduk!”- është shprehur Egla.

Pjesë nga debati:

Egla: Je kokëcepsh

Romeo: Po lëri këto ofendimet

Egla: Ik o dylekësh

Romeo: Ça të bëra unë ty?

Egla: Me këtë tallje ke surrat ti të më flasësh mua. Më zhdukesh sysh. Ke mendere ti të tallesh me mua

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat