Blleki vjen me “Sot e pashë”

Mediale Vip

Blleki vjen me “Sot e pashë”

Më: 13 prill 2024 Në ora: 12:53
Blleki

Blleki ka publikuar një projekt të ri muzikor, të titulluar, “Sot e pash”.

Për tekstin e këngës u kujdes vet këngëtari, ndërsa për muzikën dhe producimin Bigdeal Records.

Projekti muzikor është publikuar i shoqëruar me videoklip.

Në linkun e mësipërm mund ta dëgjoni të plotë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat