Liami nuk përmbahet/ Hedh përtokë çfarë gjen në tavolinë

Mediale Vip

Liami nuk përmbahet/ Hedh përtokë çfarë gjen në tavolinë

Më: 13 prill 2024 Në ora: 14:05
Liami

Teksa disa prej banorëve kanë qenë duke konsumuar kafen e mëngjesit në oborr, Liami ka shkuar si ‘i tërbuar’ duke i thënë: T’ju vijë turp!

Dhe këtë e ka shoqëruar me një gjest aspak të hijshëm. Në nerva e sipër ai ka rrëzuar çdo gjë që ka gjetur në tavolinë, përfshirë këtu dhe kafet e banorëve.

Pas këtij gjesti, banorët janë ‘sulur’ ashpër ndaj tij, e ndërsa ky i fundit është larguar duke ‘u përndjekur’ prej tyre.

“Ju dëgjova me veshët e mi se çfarë thatë, dëgjova emrin aty.”- ka thënë Liami teksa Graciano i ka shkuar nga mbrapa për ta pyetur lidhur me veprimin e tij.

Video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat