Shtypi butonin dhe u bë lider, ja cili banor

Mediale Vip

Shtypi butonin dhe u bë lider, ja cili banor

Më: 17 prill 2024 Në ora: 18:07
Foto ilustrim

Lider i shtëpisë për këtë javë është zgjedhur ndryshe.

As me vota prej publikut dhe as me vota prej konkurrentëve të tjerë.

Ai banor i cili do të shtypte butonin në living kur produksioni të jepte një shenjë do të bëhej lider i shtëpisë.

Juli pak momente më parë e shtypi butonin dhe kështu është përzgjedhur lider i javës për shtëpinë e ‘BBV3’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat