Zbulohet e vërteta e lidhjes së përfolur të Fedez pas ndarjes nga Chiara Ferragni

Mediale Vip

Zbulohet e vërteta e lidhjes së përfolur të Fedez pas ndarjes nga Chiara Ferragni

Më: 17 prill 2024 Në ora: 21:30
Giulia Ottorini, Fedez

Kur u publikuan fotografitë e Fedez në Kaliforni, i cili po ecte në rrugë me krijuesen Giulia Ottorini dhe miq të tjerë, jashtë një qendre tregtare, të gjithë pyetën veten nëse ajo ishte një ndjenjë e re në jetën e reperit.

Fundin e martesës me Chiara Ferragni-n, nga ana tjetër, reperi e ka konfirmuar në intervistën për Belve: “Nëse ende e quaj gruaja ime, kjo është sepse ligjërisht është”.

Dhe fotot e fundit dukej se u përgjigjen pyetjeve që fansat i bënin vetes ditët e fundit, për situatën e marrëdhënies së Fedez.

Në orët e fundit, Giulia Ottorini publikoi një video në TikTok me një frazë që mund të dukej me nënkuptim: “Kur ke një lidhje të fshehtë, por ai të përshëndeti publikisht. Çfarë ankthi." Ishte një lloj konfirmimi i lidhjes me Fedez? Vetë krijuesja – e cila është edhe ish-e dashura e reperit MamboLosco – u dha fund dyshimeve kur një përdorues e pyeti: “Po ti me kë ke një lidhje të fshehtë?”. Dhe ajo: "Me asnjë të famshëm". Tre fjalë për t'i dhënë fund thashethemeve për historinë e saj me këngëtarin dhe për të mohuar çdo lloj flirti me të.

Fedez dhe Giulia nuk janë vetëm në Coachella: ata shkuan me miqtë e tyre (ata kanë disa miq të përbashkët), ndoqën performancat e artistëve dhe morën pjesë në festa dhe party në pishina. Pa publikuar, në rrjetet e tyre sociale, foto apo video në të cilat shfaqen bashkë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat