Kanye West përfundon në polici: Sulmoi një burrë që kapi për krahu Bianca Censori

Mediale Vip

Kanye West përfundon në polici: Sulmoi një burrë që kapi për krahu Bianca Censori

Më: 18 prill 2024 Në ora: 19:26
Kanye West, Bianca Censori

Kanye West mund të ketë probleme të reja ligjore-- ai është i dyshuari i përmendur në një raport të ri dhe drejtësia tani po shqyrton pretendimet kundër tij.

Burimet e zbatimit të ligjit thonë për TMZ se policia po heton Ye pasi dyshohet se goditi me grusht në fytyrë një burrë të martën vonë në mbrëmje - por personi që ai goditi dyshohet se kishte kapur për krahu gruan e tij, Bianca Censori.

Një përfaqësues i Ye thotë për TMZ ... "'Kapi për krahu' është jashtëzakonisht i papërshtatshëm si një përshkrim i asaj që ndodhi. Bianca u sulmua fizikisht. Agresori nuk u përplas vetëm me të. Ai vuri duart nën fustanin e saj, direkt në trupin e saj, ai e kapi për beli, e rrotulloi rreth e rrotull dhe e puthi. Ajo u dhunua dhe u sulmua seksualisht."

Pritet që policia të thërrasë Kanye për anën e tij të historisë dhe gjithashtu do të flasë me dëshmitarët.

Kjo nuk është hera e parë që Ye e gjen veten në qendër të një hetimi... mos harroni, në vitin 2023 ai u përfshi në një incident duke rrëmbyer telefonin e një fotografie dhe duke e hedhur atë në rrugë.

Gjithashtu, një burrë e paditi Ye për sulm në fillim të këtij viti duke pretenduar se ylli i repit e goditi atë në qendër të L.A., në vitin 2022, pasi i tha "Unë do të të bëj shembull ty".

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat