Arbri dhe Ori sonte futen në BBVA? Ja çfarë thotë Ledioni

Mediale Vip

Arbri dhe Ori sonte futen në BBVA? Ja çfarë thotë Ledioni

Më: 19 prill 2024 Në ora: 12:33
Arbër Hajdari, Oriela Nebijaj dhe Ledion Liço

Kur loja dalë nga dalë po i afrohet fundit, tashmë traditë në Big Brother ashtu si vitin e kaluar në mbrëmje do ti vizitojnë dy opinionistët e programit Arbër Hajdari dhe Oriela Nebijaj.

Këtë njoftim e bëri të ditur vetë moderatori i këtij reality show Ledion Liço.

“Ku do shkojmë sonte për darkë”? - shkruan moderatori teksa e la të nënkuptohej se pjesë e darkës do të jetë dhe ai vetë.

Se çfarë do të ndodhë në mbrëmjen mbetet për tu parë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat