Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja rrëfehet në “S’e luan Topi”

Mediale Vip

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja rrëfehet në “S’e luan Topi”

Më: 20 prill 2024 Në ora: 19:28
Foto nga studio

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?!

E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin, ajo u shpreh se është prej kohësh vetëm dhe ende nuk e ka gjetur njeriun e duhur për të krijuar një romancë.

Me humor ajo ka thënë: A mund të rrijë një vajzë kaq e mirë vetëm?

Jam single, por jam e hapur për njohje të reja.

Ende nuk e kam gjetur personin e duhur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat