E zhgënyer dhe e prekur, Ledjona rrëfen raportet me ish-bashkëshortin

Mediale Vip

E zhgënyer dhe e prekur, Ledjona rrëfen raportet me ish-bashkëshortin

Më: 20 prill 2024 Në ora: 21:32
Ledjona

Ledjona Xheladinaj, ish-konkurrente e “BBV3”, ka qenë e ftuar në ‘S’e Luan Topi’ teksa ka folur për shumë gjëra, që nga pjesëmarrja e saj në ‘BBV3’ deri tek jeta e saj personale.

Sakaq Ledjona ka rrëfyer dhe marrëdhënien e saj me ish-bashkëshortin teksa thotë:

“E zhgënjyer por edhe e prekur, sepse sido që të kenë shkuar punët ajo është një histori që ka përfunduar po bën gati 10 vite, e vetmja gjë që dua është që vajza ime të jetë mirë.

Nuk më intereson asgjë tjetër ndaj jam munduar që çdo çift që ndahet ka arsyet e veta, të dy palët janë gabim nuk mund të them që vetëm një palë është gabim.
Unë e kam thënë që kemi qenë të vegjël që të dy.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat