Lidi apo Liam? Ja kush është i eliminuari nga Big Brother

Mediale Vip

Lidi apo Liam? Ja kush është i eliminuari nga Big Brother

Më: 21 prill 2024 Në ora: 07:40
Liam dhe Lidi

Publiku ka vendosur mes Liamit dhe Lidit!

Pas televotimit të hapur të martën, ka lënë shtëpinë e Big Brother Lidi.

Ai u bë pjesë pak ditë më parë.

Kështu, Liami vazhdon garën. “Ndihem shumë mirë”, tha Liam.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat