“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

Mediale Vip

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

Më: 22 prill 2024 Në ora: 06:22
Roza Lati

Një debat i sikletshëm përfshiu sot Romeon dhe Rozën ku kjo e fundit e akuzoi se ai e kishte hequr nga Instagrami për shkak të “dashurës xheloze”.

Ishte vetë Romeo i cili e pranoi se kishte hequr Rozën nga lista e ndjekësve në Instagram, por mohoi të ishte ajo arsyeja për të cilën e akuzonte Roza.

Më hoqe nga Instagrami,  ‘e kishe të dashurën xheloze’ dhe Donaldi nuk më ka hequr”, i thoshte ajo moderatorit të “Më lërë të flas”.

“E di vetë ti, trego të vërtetën”, insistonte ajo derisa debatonte për këtë çështje.

Sidoqoftë, Romeo nuk e pohoi se e kishte hequr nga Instagrami për këtë arsye dhe nuk specifikoi arsyen pse.

“Jo nuk e kam [Rozën] ‘follow’ e kam heq. Se di pse të kam heq ty. Gabim e ke që të kam heq [për shkak të të dashurës] me qenë kështu, pse kam mbajtur të tjerat dhe ty të kam hequr?”, i thoshte ai Rozës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat