Dijonisi dhe Gloria sqarojnë hatërmbetjet

Mediale Vip

Dijonisi dhe Gloria sqarojnë hatërmbetjet

Më: 22 prill 2024 Në ora: 10:06
Dijonisi dhe Gloria

Gloria dhe Dijonisi më në fund kanë sqaruar hatërmbetjet.

Ata janë shfaqur mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar në fermë ngë produksioni, pranë njëri-tjetrit  për të sqaruar përplasjet në spektakël.

Gloria theksoi se Dijonisi duhet të tregohet më i kujdesshëm, pasi shakatë duket ndryshe parë nga jashtë. (lexo këtu)

“Ishte komplet pa lidhje. Nuk ta përmenda për të të prekur. Nuk kuptohen shakatë, ndryshe këtu brenda, jashtë perceptohen ndryshe dhe të kam thënë, ki kujdes si i bën shakatë se ndryshe kur i bën jashtë, merremi vesh. Këtu duket pastaj sikur bëjmë shoë, nuk ka nevojë për të bërë shoë me ty”, i thotë Gloria Dijonisit. 

Për më shumë shihni videon më poshtë: 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat