CR7 ndan momente romantike me Georginen në saunë

Mediale Vip

CR7 ndan momente romantike me Georginen në saunë

Më: 22 prill 2024 Në ora: 21:05
CR7 dhe Georgina Rodriguez

Çifti i shumë pëlqyer i showbizit ndërkombëtar, CR7 dhe Georgina Rodriguez, gëzojnë një jetë luksoze.

Të shpeshta janë pushimet e tyre ku bashkë me fëmijët kalojnë momente të bukura.

Si gjithmonë edhe në këtë pushim CR7 i shprehu dashurinë gruas.

Ai ndau një selfie në saunë bashkë me të duke ia bashkangjitur mbi titullin: “LUMTURI”.

Ndërsa në postimet tjera ishin edhe me fëmijët.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat