Stilisti dhe bashkëshorti i tij bëhen baba të binjakeve

Mediale Vip

Stilisti dhe bashkëshorti i tij bëhen baba të binjakeve

Më: 22 prill 2024 Në ora: 21:47
Stilisti i njohur Simon Porte Jacquemus dhe bashkëshorti i tij Marco Maestri

Stilisti i njohur Simon Porte Jacquemus dhe bashkëshorti i tij Marco Maestri janë bërë prindër.

Në profilin e markës së themeluar nga Simon është dhënë lajmi i bukur me një foto me duart e binjakeve Mia dhe Sun.

Etiketa në kyçin e dorës së fëmijëve tregon se ata të dy kanë lindur të shtunën, 20.04.

”Mia and Sun, mirë se erdhët në tokë dashuritë tona. Ju duam shumë. Ëndrra jonë u realizua me ju. Babi Marco dhe babi Simon”, njoftoi çifti.

Simon dhe Marco u martuan në gusht 2022 në një ceremoni intime në Charleval.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat