Aktorja e njohur: Në audicionet e para të aktrimit putha 10 burra

Mediale Vip

Aktorja e njohur: Në audicionet e para të aktrimit putha 10 burra

Më: 23 prill 2024 Në ora: 12:05
Anne Hathaway

Aktorja Anne Hathaway ka kujtuar audicionet e para të karrierës së saj në fillim të viteve 2000, ku tregon se duhej të puthte 10 burra të ndryshëm.

Në një intervistë të re me “V Magazine”, aktorja fituese e çmimit “Oscar” foli për karrierën e saj të hershme dhe se si ndjeu nevojën për të rënë dakord me praktika të dyshimta.

Konkretisht, aktorja 41-vjeçare tha: “Në vitet 2000 – dhe kjo më ndodhi mua – konsiderohej normale t’i kërkoja një aktori të puthte aktorë të tjerë për të testuar kiminë, që në fakt është mënyra më e keqe për ta bërë këtë”

Ajo shtoi: “Ata thanë: “Ne kemi 10 djem që vijnë sot dhe ju jeni në kast. A nuk jeni të emocionuar t’i puthni të gjithë?” Dhe mendova: “A ka diçka që nuk shkon me mua?”, sepse nuk isha i emocionuar. Më dukej e neveritshme”.

Hathaway tha se ajo ishte e vetëdijshme se sa e lehtë ishte të humbiste gjithçka duke qenë e vështirë pavarësisht se ishte “aq e re”.

Aktorja, e cila nuk përmendi asnjë film apo aktor me emër, vuri në dukje se kështu funksiononin gjërat në atë kohë, shkruan Page Six.

“Nuk ishte një lojë pushteti, askush nuk po përpiqej të ishte i keq apo të më lëndonte,” tha ajo. “Ishte thjesht një kohë shumë e ndryshme dhe tani ne e dimë më mirë.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat