Ndodh ajo që nuk pritej/ Meritoni dhe Egla kërcejnë vallëzim në shi

Mediale Vip

Ndodh ajo që nuk pritej/ Meritoni dhe Egla kërcejnë vallëzim në shi

Më: 23 prill 2024 Në ora: 14:35
Meritoni dhe Egla

Ndryshe nga çdo ditë tjetër, dita sot në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka qenë e mbushur me humor dhe shumë pak debate. Por ajo që nuk pritej është një vallëzim mes Meritonit dhe Eglës pranë pishinës në shoqërinë e një kënge të John Legend. 

Dy banorët që kanë qenë kryefjalë e këtij sezoni për përplasjet dhe debatet e forta, duket se kanë bërë paqe. Ka qenë Meritoni ai i cili e ka ftuar në vallëzim aktoren teksa kjo e fundit ka pranuar me shumë kënaqësi.

Ceno pranoi dhe duke qeshur thoshte:

“Do më mësosh ti? Brezi i vjetër me brezin e ri. Faleminderit”.

Shihni videon më poshtë: 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat