Vittoria Ceretti, shfaq figurën mbresëlënëse me bikini të zeza, në një arratisje ekzotike

Mediale Vip

Vittoria Ceretti, shfaq figurën mbresëlënëse me bikini të zeza, në një arratisje ekzotike

Më: 23 prill 2024 Në ora: 19:08
Vittoria Ceretti- Leonardo DiCaprio

Vittoria Ceretti dukej sensacionale në një sërë fotografish nga arratisja e saj ekzotike të hënën.

Modelja italiane, 25 vjeçe, e cila është në lidhje me aktorin Leonardo DiCaprio, 49 vjeç, tregoi figurën e saj mahnitëse me bikini të zeza.

Ajo ka aksesuar me syze blu, ndërsa ka pozuar për fotografinë e mrekullueshme të rrjeteve sociale në një plazh piktoresk.

Image
Vittoria Ceretti

Karriera e modelimit të Vittoria-s nisi në moshën 14-vjeçare kur ajo hyri në konkursin “Elite Model Look” si një shaka.

Që atëherë ajo ka ecur në 400 shfaqje të modës dhe ka zbukuruar kopertinën e revistës ndërkombëtare “Vogue” 23 herë.

Kjo vjen pasi Leo ndezi thashethemet e fejesës me Vittoria, kur ajo ndezi një unazë në një gisht të rëndësishëm muajin e kaluar. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat