“Vetëm ti vlen këtu”, deklarata e Glorias ndaj Buçkos acaron Dijonisin

Mediale Vip

“Vetëm ti vlen këtu”, deklarata e Glorias ndaj Buçkos acaron Dijonisin

Më: 23 prill 2024 Në ora: 22:51
Ferma Vip

Një deklaratë e Glorias shkaktoi diskutime mes saj dhe Dijonisit. Ajo iu drejtua Gledis dhe i tha se vetëm ai vlen në fermë, ndaj me të do të ruajë shoqëri edhe pasi kjo aventurë të përfundojë.

Por kjo deklaratë nuk u prit mirë nga Dijonisi, i cili i tha Glorias se iu referua të tjerëve si të pavlerë.

Pjesë nga biseda:

Gloria: Kur dalim jashtë do jemi shok jashtë se vetëm ti vlen këtu

Dijonis: Pse ne të tjerët nuk vlejmë? Duket sikur ne tjerët nuk vlejmë fare

Gloria: Ju vleni, por jo për mua

Albano: Ktheja me të njëjtën monedhë, nëse nuk vlejmë ne, as ti nuk vlen

Gloria: Ma keni kthyer me kohë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat