Shkurte Fejza organizon koncert në Prishtinë, feston 50 vjet karrierë

Mediale Vip

Shkurte Fejza organizon koncert në Prishtinë, feston 50 vjet karrierë

Më: 19 maj 2024 Në ora: 11:38
Shkurte Fejza

Këngëtarja e hiteve të pavdekshme, Shkurte Fejza, feston 50-vjetorin e karrierës.

Ajo ka përgatitur një surprizë për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Lidhur me këtë, përmes një postimi ajo ka njoftuar që do të organizojë më 8 qershor në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë një koncert festiv.

Ajo ka bërë thirrje që t’i bashkohen të gjithë e ta festojnë së bashku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat